Analiza techniczna międzyczasów PP XCO #3 Wałbrzych Górale na Start

Przygotowaliśmy dla Was autorską analizę techniczną międzyczasów okrążeń z Pucharu Polski MTB XCO #3 w Wałbrzychu – Górale na Start. Autorem jest Krystian Jakubek. Jako studenci uczelni technicznych uwielbiamy liczby, dlatego też mając dane z czipów od organizatora (tu niezawodna DATA SPORT), co niestety nie jest jeszcze standardem na zawodach XCO w Polsce, nie mogliśmy nie pokusić się o sprawdzenie jak na tle reszty zawodników wypadli nasi.

Co możemy sprawdzić w analizie?

  • czasy poszczególnych okrążeń
  • zajmowane miejsce po danym okrążeniu – narastający czas okrążenia
  • jak dany czas okrążenia wypadł na tle reszty
  • odchylenie – czyli równa jazda
  • autor najszybszego okrążenia

Jeśli organizatorzy będą trzymać się nadawania numerów wg klucza np. z rankingu (awans / spadek z pozycji startowej) także i taką analizę dołączymy.

Autorem jest Krystian Jakubek i warto do niego kierować pytania jeśli takowe macie.

Analizy są do pobrania w HTML i PDF oraz w postaci plików screenów graficznych poniżej.

Jeśli masz jakieś sugestie, co dodać do analizy, jak je prezentować w przyszłości, co poprawić, jakieś uwagi – pisz w komentarzu!

A jeśli Ci się to podoba – udostępnij link do strony na swoim Facebooku / Twitter / Google Plus czy w inny sposób przekaż swoim znajomym.

Daj nam lajka czy udostępnij stronę – tak okaż docenienie naszej pracy.

 

 

HTML

20170507_analiza_czasow_pp_mtb_xco_walbrzych_gorale_na_start_juniorka_mlodsza_autor_Krystian_Jakubek_mitutoyo-azs-wratislavia 20170507_analiza_czasow_pp_mtb_xco_walbrzych_gorale_na_start_elita_kobiet_autor_Krystian_Jakubek_mitutoyo-azs-wratislavia 20170507_analiza_czasow_pp_mtb_xco_walbrzych_gorale_na_start_junior_autor_Krystian_Jakubek_mitutoyo-azs-wratislavia 20170507_analiza_czasow_pp_mtb_xco_walbrzych_gorale_na_start_elita_mezczyzn_autor_Krystian_Jakubek_mitutoyo-azs-wratislavia 20170507_analiza_czasow_pp_mtb_xco_walbrzych_gorale_na_start_juniorka_autor_Krystian_Jakubek_mitutoyo-azs-wratislavia 20170507_analiza_czasow_pp_mtb_xco_walbrzych_gorale_na_start_junior_mlodszy_autor_Krystian_Jakubek_mitutoyo-azs-wratislavia

 

PDF

20170507_analiza_czasow_pp_mtb_xco_walbrzych_gorale_na_start_elita_kobiet_autor_Krystian_Jakubek_mitutoyo-azs-wratislavia 20170507_analiza_czasow_pp_mtb_xco_walbrzych_gorale_na_start_juniorka_mlodsza_autor_Krystian_Jakubek_mitutoyo-azs-wratislavia 20170507_analiza_czasow_pp_mtb_xco_walbrzych_gorale_na_start_juniorka_autor_Krystian_Jakubek_mitutoyo-azs-wratislavia 20170507_analiza_czasow_pp_mtb_xco_walbrzych_gorale_na_start_junior_mlodszy_autor_Krystian_Jakubek_mitutoyo-azs-wratislavia 20170507_analiza_czasow_pp_mtb_xco_walbrzych_gorale_na_start_junior_autor_Krystian_Jakubek_mitutoyo-azs-wratislavia 20170507_analiza_czasow_pp_mtb_xco_walbrzych_gorale_na_start_elita_mezczyzn_autor_Krystian_Jakubek_mitutoyo-azs-wratislavia