Trwa rekrutacja do drużyny Mitutoyo!

Jeśli pasjonujesz się kolarstwem i chciałbyś brał udział w maratonach oraz innych wyścigach to teraz masz ku temu niepowtarzalną szansę. Drużyna AZS Mitutoyo Wratislavia oraz Wrocławska Akademia Kolarska właśnie rozpoczęła nabór do swoich sekcji. Skontaktuj się z nami i rozpocznij swoją niezapomnianą przygodę z rowerami!

Nie musisz być zawodowcem – przyjdź na trening i przekonaj się sam! 

Nasz klub skupia wokół siebie studentów oraz wszystkie inne osoby, które kochają kolarstwo. Z nami będziesz mógł przygotować się do najważniejszych wyścigów w sezonie, a także poznasz przy okazji wyjątkowych ludzi. Cały team to jedna wielka rodzina, która utrzymuje ze sobą na co dzień kontakt. Klub mający swoją siedzibę we Wrocławiu, może pochwalić się bogatą historią. Naszą specjalnością są maratony, wielokrotnie nasi zawodnicy stawali na podium takich cykli jak np. Bike Maraton. Przez wiele lat wygrywaliśmy też klasyfikację generalną na najlepszy team. Dla miłośników cross-country również znajdziemy swoje miejsce. Starty naszych zawodników w Pucharze Polski XCO, w ubiegłych sezonach nie przeszły bez echa.

Aby przyłączyć się do klubu, wystarczy że skontaktujesz się z nami i wyrazisz chęć bycia częścią całego teamu. W zamian otrzymasz wsparcie klubu oraz możliwość wzięcia udziału w wyścigach, a także treningach, które odbywają się we Wrocławiu i nie tylko. Jeśli chciałbyś po prostu jeździć na rowerze, jednak brakuje Ci towarzystwa to także do nas napisz. W szeregach Mitutoyo jest miejsce dla każdego. Do klubu nie poszukujemy wyłącznie mężczyzn, mile widziane są również kobiety interesujące się kolarstwem.

Zapraszamy też najmłodszych 

Od 2014 roku w ekipie zaczęła prężnie funkcjonować Wrocławska Akademia Kolarska, która skupia najmłodszych pasjonatów dwóch kółek. Trenerzy  o bezpieczeństwo na treningach jak i wyścigach. Dla swoich podopiecznych mają oni cenne rady, które owocują bardzo dobrymi wynikami. Aktualnie realizujemy regularne zajęcia dla dzieci w przedziale wiekowym od 8 do 12 lat. Nasza filozofia sprowadza się do łączenia przyjemnego z pożytecznym. Wszystkie treningi są dla dzieci interesujące, ale również uczące wytrwałości i pokory.

Wszystkim zainteresowanym oferujemy pełną opiekę trenerów, kompleksowe kształtowanie przyszłych kolarzy. Dzięki profesjonalnemu podejściu i wynikami, które członkowie Wrocławskiej Akademii Kolarskiej osiągają, możemy zapewnić szkolenie na najwyższym poziomie.

Sezon rowerowy zbliża się wielkimi krokami, więc to najlepsza okazja do tego, aby wzmocnić nasze szeregi. Kto wie, być może to Ty w przyszłości będziesz rywalizował na najbardziej prestiżowych wyścigach w całej Polsce.

Do kontaktu zapraszamy rodziców jak i dzieci w wieku od 8-12 lat.Więcej informacji można uzyskać na stronach:

Akademia Kolarska

Rekrutacja

Zapraszamy do wysyłania wiadomości na:

Do zobaczenia na treningu!

Ekipa Mitutoyo AZS Wratislavia

Brak komentarzy do "Trwa rekrutacja do drużyny Mitutoyo!"