Natalia Grzegorzewska komentarz po Pucharze Czech Brno i Pucharze Polski Wałbrzych

Natalia Grzegorzewska jeżdżąca w barwach Mitutoyo AZS Wratislavia jest drugoroczną Juniorką Młodszą. W 2020 roku wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski i w tym roku ma prawo jeździć przez cały sezon w koszulce z orłem na piersi. Ta młoda zawodniczka wspierana przez klub oraz rodziców mocno stawia na swój rozwój sportowy, startując przede wszystkim za granicą. W tym sezonie już dwukrotnie stawała na podium Pucharu Czech MTB XCO, a w Brnie nawet na najwyższym stopniu wygrywając rywalizację w międzynarodowej obsadzie swojej kategorii. W ostatnią niedzielę po dłuższej przerwie stanęła nas starcie Pucharu Polski MTB XCO, gdzie wygrywając potwierdziła swoją wysoką dyspozycję.

Komentarz postartowy do wygranej w Pucharze Czech MTB XCO (Izomat MTB Cup) w Brnie:

Był to jeden z moich lepszych startów za granicą, pierwsza linia na starcie wywalczona po ostatnich zawodach w Zadovie dała mi możliwość walki o dobrą pozycje od samego startu. Puchar Czech jak zawsze bardzo dobrze przygotowany – trasa bardzo fajna, techniczna – rock gardeny, ciekawe zjazdy oraz bardzo szybkie podjazdy. Cały wyścig był bardzo emocjonujący – od samego startu do mety był ogień! Na trasie w lesie było dobre tasowanie między zawodniczkami, jednak wiedziałam, że muszę trzymać się z przodu i być czujna, bo wyścig był krótki. Dodatkowo cenne uwagi od trenera przydały się na wyścigu.

Start bardzo udany wszystko poszło dobrze trasa mi się bardzo podobała dużo techniki, zjazdy i podjazdy na których trzeba było się bardzo skupić gdyż było bardzo sucho i można było zaliczyć glebę (u mnie na szczęście obyło się bez). Cały wyścig jechałam bardzo mocno goniąc starsze kategorie i tym samym kolejny raz mogłam ćwiczyć wyprzedzanie, które z pewnością przyda się na innych zawodach 🙂

Pełna wersja komentarza w portalu mtb-xc.pl

Brak komentarzy do "Natalia Grzegorzewska komentarz po Pucharze Czech Brno i Pucharze Polski Wałbrzych"