Puchar Strefy MTB Sudety – Bielawa

Maratonowa część ekipy – Łukasz, Bartek, Arek oraz Karolina – wystartowali w finałowej edycji Pucharu Strefy MTB Sudety. Tak komentuje ten start nasza zawodniczka – Karolina Cierluk.

Sezon powoli dobiega końca, za nami najważniejsze imprezy, ale jeszcze kilka startów przede mną. Jednak w ostatnim czasie miałam kilka przerw od codziennych treningów – to „urlop” od roweru, to impreza rodzinna. Od początku wrześnie brakuje mi czasu na … w sumie wszystko. Kilka zarwanych nocy, kiepska dieta, odwodnienie, zmęczenie, treningi – przyczyniło się do ciężkiego przeziębienia, które rozłożyło mnie na łopatki w tygodniu przed startem.

W dniu wyścigu nie czułam się w 100% zdrowa, ale podjęłam wyzwanie i wystartowałam. Nie żałuję tej decyzji, ponieważ trasa w Bielawie była wyjątkowo przyjemna. Na moje szczęście nie było stromych sztajf do nieba –  przeważały szutrowe, ciągnące się podjazdy o niedużym nachyleniu. Natomiast organizator zadbał o to, żeby nie nudzić się na zjazdach i zafundował nam single, które sprawiały duużo frajdy. Także wyjątkowo dopisała nam pogoda – było ponad 20 stopni i słoneczko.

Mimo, że organizm był osłabiony udało się zająć 2 miejsce w kobietach open na dystansie mega. Warto też dodać, że zdobyliśmy pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej na tej edycji – spełniając wyśrubowane wymagania organizatora odnośnie tej punktacji.

Brak komentarzy do "Puchar Strefy MTB Sudety - Bielawa"